Kierownik budowy

Hydratec to doskonałe miejsce nie tylko na rozpoczęcie kariery zawodowej. Wierzymy, że firma to ludzie, dlatego stawiamy na profesjonalistów z pasją.

  • Twój zakres obowiązków

    • Sporządzanie harmonogramów, rozliczeń finansowych z zamawiającym i podwykonawcami
    • Nadzorowanie procesu realizacji inwestycji pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
    • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem i harmonogramem projektu, dokumentacja projektu
    • Zamawianie i koordynacja dostaw materiałów
    • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów podwykonawczych
    • Koordynacja pracy podwykonawców i pracowników fizycznych
    • Przygotowanie dokumentów budowy, dokumentacji odbiorowej
    • Sporządzanie kosztorysów wykonawczych
  • Nasze wymagania

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy robót
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • Znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), Auto Cad, Norma Pro
    • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
    • Tymczasowa praca w delegacji (około jeden-dwa dni w tygodniu)
  • To oferujemy

    • Umowa o pracę,
    • Niezbędne narzędzia do realizowania obowiązków telefon, laptop, etc.,
    • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,

Skontaktuj się z nami

Realizowane przez nas usługi hydrauliczne kierujemy do wszystkich osób, którym zależy na odpowiednio wykwalifikowanym, doświadczonym i rzetelnym hydrauliku pracującym na terenie miasta Białystok i okolic. Nasz zespół składa się z najlepszych fachowców w regionie, którzy sprawdzą się w ramach kompleksowych działań hydraulicznych.

Skontaktuj się

    Wyślij nam swoje zgłoszenie korzystając z poniższego formularza.