Inżynier budowy – instalacje sanitarne

Hydratec to doskonałe miejsce nie tylko na rozpoczęcie kariery zawodowej. Wierzymy, że firma to ludzie, dlatego stawiamy na profesjonalistów z pasją.

  • Twój zakres obowiązków

    • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót.
    • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami.
    • Koordynowanie prac podwykonawców i pracowników własnych
    • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
    • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacja harmonogramu robót.
  • Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane bądź w trakcie ostatniego roku studiów
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD/NormaPRO.
    • Dobra znajomość obsługi MS Office.
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.
    • Prawa jazdy kat. B.
    • Czasowa praca w delegacji (1-2 dni w tygodniu)
  • To oferujemy

    • Komplet narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy, telefon i laptop
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Skontaktuj się z nami

Realizowane przez nas usługi hydrauliczne kierujemy do wszystkich osób, którym zależy na odpowiednio wykwalifikowanym, doświadczonym i rzetelnym hydrauliku pracującym na terenie miasta Białystok i okolic. Nasz zespół składa się z najlepszych fachowców w regionie, którzy sprawdzą się w ramach kompleksowych działań hydraulicznych.

Skontaktuj się

    Wyślij nam swoje zgłoszenie korzystając z poniższego formularza.