Usługi konserwatorskie (obsługa techniczna) Białystok

Nasza firma pragnie zaoferować Państwu kompleksową pomoc w diagnozowaniu oraz usunięciu wszelkiego rodzaju awarii instalacji hydraulicznych i elektrycznych. Dotyczyć mogą one zarówno samej konstrukcji instalacji (przewodów, rur, przyłączy etc.), jak i poszczególnych urządzeń, takich jak chociażby krany, umywalki czy rozdzielnie elektryczne.

W każdym przypadku usuwanie usterek poprzedzone zostaje dokładną i profesjonalną analizą stanu instalacji i wspomnianych urządzeń. Po zlokalizowaniu problemu, przedstawiamy sposoby na jego wyeliminowanie, a następnie przechodzimy do szybkiego i sprawnego działania. Państwa zadowolenie jest dla nas absolutnie najwyższym priorytetem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Usługi konserwatorskie w Białymstoku - Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani podpisaniem umowy na obsługę konserwatorską prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Techniczna obsługa obiektów

Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę różnego rodzaju nieruchomości. Wszystkie budynki są przez nas sprawdzane pod kątem sposobu wykonania i sprawności funkcjonowania poszczególnych instalacji.

Techniczna obsługa prowadzona przez naszą firmę związana jest między innymi z realizacją prac naprawczych, przeglądem urządzeń, a także konserwacją istniejących instalacji.

Profesjonalny konserwator w Białymstoku

Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, posiadających specjalistyczne umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami. Znają się oni na swojej pracy, dlatego żadne zadanie z zakresu realizowanych przez nas usług nie jest w stanie ich przerosnąć.

Dzięki swej fachowej wiedzy, każdy zatrudniony przez nas konserwator jest gotowy doradzić Państwu w sprawach dotyczących eksploatacji instalacji oraz wykorzystania konkretnych urządzeń. Zadania realizujemy na terenie miasta Białystok i okolic.

Oferta dla firm i instytucji publicznych

Nasze kompleksowe usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Obsługujemy między innymi obiekty handlowe oraz hale produkcyjne.

Naprawą oraz konserwacją instalacji hydraulicznych i elektrycznych obejmowane są przez nas również szkoły i urzędy. Podczas realizacji każdego zlecenia, bierzemy pod uwagę specyfikę miejsca, do którego się udajemy, a także stan przygotowanej instalacji.

Cennik i realizacje

Dbamy o to, abyście Państwo dysponowali pełną wiedzą na temat wszelkich kosztów związanych z realizacją naszych usług, dlatego nasz cennik zawiera wszystkie ceny rozbite na czynniki pierwsze.

Mamy za sobą wiele wykonanych prac, czego potwierdzeniem jest bogata galera zdjęć, którą znaleźć można w zakładce „opinie i realizacje”. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza, wysłanie wiadomości e-mail lub wykonanie telefonu.

Usługę konserwatorską (obsługę techniczną) dedykujemy firmom oraz instytucjom.
Usługa polega na podpisaniu umowy, która dotyczy usuwania usterek i awarii w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych. Warunki umowy są uzgadniane indywidualnie.