Instalacje sanitarne

instalacje sanitarne

Profesjonalne wykonanie instalacji sanitarnych. Zapraszamy!

W skład naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi hydrauliczne wykonywane na terenie miasta Białystok i w okolicach. Realizujemy również inwestycje w województwach: podlaskim, lubelski, warmińsko-mazurskim, mazowieckim.

Związane są one z przygotowaniem projektu oraz wykonaniem zróżnicowanych instalacji sanitarnych. Wszelkie prace realizowane są w uzgodnieniu z Klientem. Nasi fachowcy, za sprawą wieloletniego doświadczenia i ogromnych umiejętności, gwarantują najwyższą jakość i profesjonalne podejście do każdego zadania.

Usługi sanitarne znajdujące się w naszej ofercie dotyczą wszystkich rodzajów instalacji. Obejmują nie tylko montaż wszystkich niezbędnych elementów, ale również ich serwis. Każda awaria jest przez nas dokładnie badana – po dokonaniu rekonesansu, hydraulicy przystępują do jej szybkiego usunięcia.

Działania naszej firmy obejmują wszystkie dzielnice Białegostoku, a także miejscowości w województwach: podlaskim, lubelskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim.

Instalacje sanitarne - nasza oferta

Rodzaje instalacji sanitarnych wykonywanych przez nas


Firma Hydratec realizuje działania kompleksowe, dlatego w naszej ofercie znajdują się usługi związane z wykonaniem wszystkich rodzajów instalacji.

Instalacje wodne

Montaż może zostać poprzedzony przygotowaniem dokładnego projektu instalacji, który będzie uwzględniał budo wę domu i rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń. Kolejnym etapem wykonywanych przez nas prac jest dociągnięcie instalacji wodnej do wszystkich wskazanych punktów poboru. W zależności od metody podgrzewania, w odpowiedni sposób montujemy wszelkie przewody wody zimnej i wody ciepłej. Wykonujemy również podprowadzenie przewodów wody cyrkulacyjnej.

Wykonywana przez nas instalacja wodna składać się może z każdego rodzaju rur – czy to z tworzywa sztucznego czy zgrzewane z miedzi. Prowadzone są one w ramach systemu trójnikowego bądź rozdzielaczowego. Zapewniamy także montaż filtrów, zaworów oraz przeprowadzenie prób instalacji, które mają wyeliminować ewentualne przecieki.
Obsługujemy zarówno domy jednorodzinne, jak i mieszkania, apartamenty oraz budynki firmowe. Wszystko wykonywane jest przez nas profesjonalnie i z zachowaniem dbałości o każdy szczegół.

Instalacja kanalizacyjna

Instalacja kanalizacyjna w Białymstoku

Montaż odbywa się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Nasi fachowcy wykonują instalacje mająca na celu odprowadzenie ścieków w sposób grawitacyjny. W tym celu zakładane są takie elementy jak wywiewki wentylacyjne, syfony, rewizje czy wpusty podłogowe. Gwarantujemy także skuteczne podłączenie podejść do wszystkich urządzeń sanitarnych dostępnych w domu – realizowane jest to najlepszą możliwą drogą.

Realizowana przez nas budowa instalacji sanitarnej obejmuje także inne mechanizmy. Wykonujemy bowiem także instalację deszczową oraz technologiczną.

Instalacja grzewcza

Realizacja usług odbywa się poprzez projektowanie i wykonanie instalacji. Każdy plan przygotowywany jest w oparciu o specyfikę Państwa domu. W ramach naszej oferty, gwarantujemy montaż kotła, montaż grzejników oraz wszelkich elementów wchodzących w skład instalacji co. Dla naszych Klientów przygotowujemy również ogrzewanie podłogowe przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Instalacja gazowa

Usługi gazownicze realizowane przez nasza firmę w Białymstoku są kierowane zarówno do mieszkańców domów jednorodzinnych, jak i bloków. Oferujemy podłączanie gazu oraz kompleksowe wykonanie domowej instalacji gazowej.

 

Monterzy instalacji sanitarnych

W naszej firmie pracują wyłącznie sprawdzeni fachowcy, którzy mają za sobą wiele lat doświadczeń zebranych podczas pracy w branży i odpowiednie umiejętności potwierdzone niezbędnymi uprawnieniami. Nasza praca przynosi efekty, czego najlepszym dowodem są pozytywne opinie Klientów.

Firma Hydratec

Nasza firma powstała po to, aby zapewnić Państwu dostęp do profesjonalnych usług hydraulicznych realizowanych na terenie miasta Białystok i w okolicach. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ mamy za sobą wiele lat doświadczeń, a w naszym zespole znajdują się najlepsi specjaliści w regionie. Wszelkie nasze realizacje doprowadzamy do końca, dążąc do spełnienia Państwa oczekiwań.

Cennik

Wszelkie koszty realizowanych usług zostają przez nas rozbite na czynniki pierwsze. Dzięki temu dysponujecie Państwo kompleksową informacją na temat tego, jak kształtują się ceny i za co tak naprawdę płacicie.

Opinie o nas

Potwierdzeniem profesjonalizmu firmy Hydratec są pozytywne opinie o naszych hydraulikach. Doświadczenie w realizacja wielu projektów, a także bogaty zestaw umiejętności pozwalają im wykonywać wszystkie niezbędne prace w sposób fachowy. Nasze złote rączki stanowią najlepsza gwarancję jakości.

Realizacje instalacji sanitarnych – galeria zdjęć