Wiercenie otworów w betonie

Firma Hydratec oferuje wykonanie otworów w powierzchniach betonowych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i sprzętu. Gwarantujemy przeprowadzanie sprawnego, szybkiego i bezwstrząsowego wiercenia w każdych warunkach.

Beton Swoje usługi realizujemy na terenie miasta Białystok i okolic – obsługujemy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych. W każdym przypadku zapewniamy terminowość, sumienność prac oraz zachowanie pełnego profesjonalizmu. Nasi specjaliści dzielą się również swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem w ramach fachowego doradztwa. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić wymagania i potrzeby naszych Klientów.

Przewierty, stropy, podłogi

Wykonujemy otwory w ścianach, stropach, podłogach, a także fundamentach. Realizujemy przewierty pod różnym kątem o różnej średnicy. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na realizację wiercenia głębokiego, a także przeprowadzenie prac wymagających doskonałej precyzji.
Stosowane przez nas urządzenia poradzą sobie z każdym rodzajem betonu (między innymi zbrojonym) i wieloma innymi przeszkodami – płytkami ceramicznymi, elementami metalowymi czy też systemami izolacyjnymi. Każde wiercenie jest poprzedzane odpowiednią analizą specyfiki wierconych powierzchni, a także zakresu zlecanych zadań. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najskuteczniejszą metodę i wykorzystać odpowiednio dostosowany sprzęt.

Cięcie diamentowe

Nasza firma korzysta między innymi z techniki diamentowej. Jest to najnowocześniejszy i najszybszy sposób na wykonanie otworów i przepustów w powierzchniach betonowych. Cięcie diamentowe gwarantuje wiercenie na sporych głębokościach pod każdym kątem. W ramach tego procesu nie powstają odpryski, dzięki czemu przebiega on w sposób niezwykle płynny.
Technika diamentowa, ze względu na wykorzystanie niezwykle nowoczesnego sprzętu, w żaden sposób nie narusza konstrukcji stropów i ścian nośnych. Jest więc niezwykle bezpieczna. Co więcej, przygotowane otwory są równe, dlatego nie wymagają żadnych prac dodatkowych. Dzięki zastosowaniu najlepszych otwornic, nasza firma wykonuje przewierty w sposób szybki, cichy (generowany hałas jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych metod), dokładny i bez generowania nadmiernych drgań.

Cennik i opinie o nas

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli pełną kontrolę nad wydatkami ponoszonymi w ramach realizacji zleconych zadań, dlatego zawsze przygotowujemy dokładny kosztorys, w którym usługi zostają rozbite na czynniki pierwsze.
Gwarancją najwyższej jakości i zadowolenia są pozytywne opinie publikowane przez naszych Klientów na stronach internetowych i portalach społecznościowych.

Realizacje

Zachęcamy również do odwiedzenia dostępnej na naszej stronie galerii zdjęć, w których znajdują się przykłady naszych dotychczasowych realizacji. Dzięki nim możecie Państwo na własne oczy przekonać się, jak podchodzimy do powierzonych nam obowiązków.