Udrażnianie kanalizacji i przepychanie rur Białystok

Firma Hydratec oferuje usługi związane z przepychaniem rur i innych elementów kanalizacji. Do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dlatego przed wykonaniem jakichkolwiek prac przeprowadzamy dokładny rekonesans, mający na celu lokalizację zatoru oraz analizę materiałów, z jakich zostały wykonane zatkane elementy kanalizacji.

Po przeprowadzeniu wszelkich czynności przygotowawczych, przechodzimy do działania. Oferowane przez nas przetykanie realizowane jest za pomocą fachowych przyrządów (takich jak na przykład sprężyna), jak i środków chemicznych, które jest są wykorzystywane wyłącznie wtedy, gdy pozwala na to instalacja. Nasi fachowcy są w stanie udrożnić rury stalowe, żeliwne i plastikowe – w każdym przypadku usługa zostaje zrealizowana szybko i sprawnie.

Nasze pogotowie kanalizacyjne obsługuje wszystkie osiedla oraz tereny prywatne zlokalizowane w mieście Białystok i jego okolicach.

Usługi konserwatorskie w Białymstoku - Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą przepychania rur i udrażniania kanalizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Udrażnianie

Nasze usługi realizujemy nie tylko na wszystkich rurach, ale również w przypadku dowolnych urządzeń sanitarnych. Obsługujemy łazienki, w których zapchana została toaleta, umywalka bądź wanna, kuchnie, gdzie często dochodzi do zablokowania zlewu oraz szamba.

W każdej sytuacji gwarantujemy pełen profesjonalizm – nasi fachowcy służą również swoją wiedza w celu wyjaśnienia sposobów użytkowania urządzeń sanitarnych, aby aby w przyszłości nie dochodziło do ich zatkania.

Rodzaje udrażniania

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wieloma skutecznymi środkami, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić usługę udrażniania na dwa różne sposoby.

Wuko

Skuteczność realizowanych przez nas metod udrażniania gwarantuje profesjonalny sprzęt WUKO czyli pojazd wyposażony w urządzenie ssąco-płuczące. Posiada on elementy pozwalające wykonać zarówno przepychanie mechaniczne, jak i ciśnieniowe.

Został on przetestowany w ramach wielu realizacji, dlatego zapewnia pełną skuteczność w każdych warunkach.

Cennik i opinie o nas

Firma Hydratec na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko doświadczeniem pracowników i profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań, ale również bardzo atrakcyjną ceną. Pochwalić możemy się także wieloma pozytywnymi opiniami, publikowanymi na forach internetowych i portalach społecznościowych.

Nasza oferta obejmuje wszystkie koszty prowadzonych działań – zostały one rozbite na czynniki pierwsze, dzięki czemu dysponujecie Państwo pełną informacją. W razie pytań, udzielimy niezbędnych odpowiedzi drogą telefoniczną, e-mailową bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Przykładowe realizacje

Mnóstwo wykonanych przez nas realizacji zostało udokumentowanych za sprawą zdjęć, które dostępne są w zakładce „opinie i realizacje”.

Znaleźć tam można przykłady wykonywanych przez nas usług – zarówno związanych z udrażnianiem kanalizacji, jak i z innymi zadaniami. Nasze działania mogą objąć dom jednorodzinny, mieszkanie, firmy, urzędy i wiele innych budynków. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.