Kotłownie (montaż, serwis)

Kotłownie – piece


Kotłownie HydraTec

Profesjonalne realizacje na terenie Białegostoku i okolic. Zapraszamy!

Sprawnie funkcjonująca kotłownia nie może istnieć bez odpowiednio dobranego pieca grzewczego. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy pomoc w doborze pieców oraz kompleksowe usługi związane z ich montażem i serwisowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli korzystać z dobrej jakości systemów grzewczych, dlatego proponujemy wyłącznie piece i kotły sprawdzonych producentów.


Firma Hydratec oferuje:
Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie przygotować centralne ogrzewanie w domu jednorodzinnym, w firmach, magazynach czy na budowach. W każdym przypadku gwarantujemy pełny profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi klienta.

 • pomoc w dobraniu najbardziej optymalnego kotła
 • montaż kotła
 • serwis kotła

Montaż pieców

W skład naszej oferty wchodzi kompleksowa obsługa związana z przygotowaniem i dostosowaniem Państwa kotłowni do pracy na najwyższych obrotach. Projektujemy układ całego systemu grzewczego, a następnie montujemy wszelkie wchodzące w jego skład elementy.
Gwarantujemy ponadto transport pieców i innych urządzeń, a także profesjonalne doradztwo na temat sposobu wykorzystania systemu, jego konserwacji oraz ewentualnych przeciwskazań. Dbamy o to, aby każda nasza realizacja odpowiadała Państwa potrzebom.

Serwis pieców grzewczych

Służymy pomocą w każdej sytuacji, także na wypadek rozmaitych usterek czy awarii zamontowanych w Państwa domach piecach grzewczych. Nasz serwis przebiega w sposób kompleksowy – dokładnie analizujemy więc przyczynę usterki, a następnie dążymy do jej wyeliminowania.
Hydratec do autoryzowana firma, w której pracują wyłącznie fachowcy znający się na swojej pracy. Współpracujemy z producentami najlepszych urządzeń dostępnych na rynku, dlatego wszelkiego rodzaju kotły i inne elementy grzewcze znamy doskonale.

Rodzaje pieców, dla których wykonujemy montaż

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także profesjonalnemu zespołowi, jesteśmy w stanie zaoferować montaż pieców wielu rodzajów. W katalogu naszych usług znajduje się między innymi montaż:

 • pieców na ekogroszek – ze względu na spalany materiał, wyróżniają się ekologicznym charakterem. Są one ponadto bardzo wygodne i proste w użyciu, dlatego łatwo wykorzystać ich możliwości,
 • pieców na węgiel – są bardzo popularne, a do tego występują w rozmaitych formach. Nasza firma zajmuje się montażem zarówno pieców tradycyjnych, jak i wyposażonych w specjalne sterowniki, przy użyciu których dostosować ich pracę,
 • pieców gazowych – charakteryzują się wygodną obsługą i utrzymywaniem optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Nie wytwarzają szkodliwych zanieczyszczeń, a do tego mogą być rozbudowywane, czym również zajmuje się nasza firma.

Producenci kotłów – nasz serwis

Współpracujemy z największymi i renomowanymi producentami kotłów, spośród których wymienić należy między innymi takie firm jak:

 • Buderus,
 • Junkers,
 • De Dietrich,
 • Vaillant,
 • Viessman

Dzięki temu doskonale znamy budowę i zasadę działania tych pieców, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić ich kompleksową naprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na gwarancję najwyższej jakości realizowanych usług

Cennik

Wszystkie zamawiane u nas usługi zostają w odpowiedni sposób wycenione, dzięki czemu dysponujecie Państwo pełną informacją na temat tego, jak kształtują się koszty poszczególnych realizacji. Cena może zostać uzgodniona również przez telefon – wystarczy do nas zadzwonić. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Opinie i realizacje

Potwierdzeniem jakości realizowanych usług są pozytywne opinie wystawiane przez naszych Klientów. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Przykłady wykonywanych przez nas prac widoczne są w dziale „galeria”, gdzie możecie Państwo przeglądnąć zdjęcia ukazujące to, w jaki sposób pracujemy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.